Адмірал Воронченко розповів про свою нову посаду

Ігор Воронченко стверджує, що дотримується принципів, властивих арміям провідних країн світу.

Ігор Воронченко. Фото: Укрінформ.

Командувач ВМС ЗСУ адмірал Ігор Воронченко підтвердив, що повинен отримати нову посаду в Міноборони України. Про це він заявив у коментарі ЗМІ, підкресливши, що здивований ажіотажем через призначення. Пропозиція про роботу, як розповів військовий, надійшла від міністра оборони Андрія Тарана, повідомляють Патріоти України.

"Дійсно, міністром оборони мені запропоновано нову посаду в міністерстві, і я вважаю, що після чотирьох років командування Військово-Морськими Силами можу гідно передати всі свої напрацювання, досвід наступнику.

Для мене незрозумілий той ажіотаж у ЗМІ, який з'явився навколо мого прізвища", – сказав Воронченко. Він додав, що коментар дав тільки одному виданню.

Воронченко стверджує, що дотримується принципів, властивих арміям провідних країн світу. "Хочу акцентувати, що, на мою думку, посадова особа на ключових позиціях кожні 4-5 років має передавати свій досвід і знання. Ротаційний принцип якраз і відповідає підходам, які існують в арміях країн-членів НАТО", – заявив адмірал.

Джерело: Укрінформ

Навіть Німеччина не проти: Через Україну Росію можуть відключити від SWIFT

середа, 14 квітень 2021, 19:16

Під час чергової сесії Європарламенту, яка проходитиме з 26 по 29 квітня, європарламентарі обговорять і приймуть спеціальну резолюцію про агресивну політику Кремля щодо України. Про це заявив депутат Європарламенту (ЄП) від Литви, колишній прем'єр-міні...

Сергій Притула розповів, як Кіра Рудик "бортонула" його в "Голосі"

середа, 14 квітень 2021, 19:10

Голова партії "Голос" Кіра Рудик відмовила волонтеру Сергію Притулі в очолюванні київського осередку партії. Про це Притула розповів в інтерв'ю BBC News Україна, зазначають Патріоти України. "У грудні я запропонував керівництву партії дозволити мені оч...