Віцепрем'єр Італії і глава МВС Маттео Сальвіні заявив, що його хотіло вбити "українське угруповання", повідомляють Патріоти України з посиланням на італійську Аnsa.
"Це була одна з багатьох погроз смерті, які надходили мені кожен день. Спецслужби говорили про українську групу, яка намагалася мене вбити. Я радий, що це допомогло розкрити божевільний арсенал зброї)", - заявив Сальвіні, говорячи про спецоперацію італійських поліцейських проти прихильників ультраправої групи.
"Я думаю, що я ніколи не робив нічого поганого українцям...Я не знаю жодного неонациста. І я щасливий, коли вони ловлять неонацистів, прокомуністів або кого-небудь ще", - додав проросійський популіст.
Нагадаємо, на півночі Італії під час обшуків у членів ультраправих угруповань вилучили арсенал зброї, в тому числі ракету класу "повітря-повітря".
Були затримані троє осіб, які могли брати участь у бойових діях на Донбасі, або мати зв’язки з проросійськими сепаратистами.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...