Адвоката Януковича призначать заступником голови ДБР по справах Майдану: "Конкурсна комісія не бачить конфлікту інтересів", - нова директора Бюро Венедіктова відкрила очі сім'ям "Небесної очі"

Така позиція викликала різки протести сімей загиблих та правозахисників

У Державному бюро розслідувань не вбачають перешкод в тому, щоб довірити адвокату Януковича у аудит справ Майдану. Як пояснила родичам загиблих глава ДБР Ірина Венедіктова, конкурсна комісія не виявила у Олександра Бабікова конфлікту інтересів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Голос Америки. За її словами, в разі рекомендації конкурсною комісією за умови проходження спецперевірки його буде призначено.

На сайті компанії Aver Lex у повідомленні про рішення Бабікова перейти на державну службу зазначається, що він "спеціалізувався на захисті співробітників правоохоронних органів у корупційних справах та у справах, скоєних організованими злочинними групами".

Призначення прокоментувала в інтерв’ю "Голосу Америки" адвокатка родин Небесної Сотні Євгенія Закревська.

За її словами, "адвокат зв’язаний своєю позицією, яку він формував і обстоював, на якій наполягав, представляючи і захищаючи інтереси свого клієнта. І якщо адвокат підозрюваного стає керівником слідчих, які розслідують цю справу, то це прямий конфлікт інтересів".

"Це очевидний знак, що слідства не буде", – додала Закревська.

У те, що Бабіков буде об’єктивним, не вірить член ГО "Родини Героїв Небесної сотні" Володимир Голоднюк.

"Я глибоко обурений такими призначеннями", – сказав він.

За його словами, "якщо Бабіков захищав інтереси Януковича, котрий розстріляв Небесну Сотню, то як можна зараз довірити йому захищати інтереси Майдану?"

Голоднюк, що втратив на Майдані 19-річного сина, нагадав про обіцянку президента Володимира Зеленського прискорити розслідування. "А натомість президент, втрутившись у суди, випустив ексберкутівців, вбив у нас віру в правосуддя".

Як він додав: "Призначати адвоката Януковича відповідальним за розслідування розстрілів на Майдані - це плювок в обличчя тим, хто втратив своїх рідних. Це наруга над пам’яттю загиблих на Майдані".

"Отступать некуда": Ідеолог "ДНР" заявив про великі зміни на Донбасі восени 2020 року

четвер, 13 серпень 2020, 19:57

Окупований Донбас чекає повний провал, якщо найближчим часом не з'явиться нова ідея, здатна "переламати" ситуацію. Так званий ідеолог "ДНР" Роман Манекін заявив, що колишній помічник Путіна Сурков не думав про те, що буде з "ДНР" і "ЛНР" в майбутньому....

Мордор консолідується: Поліцаї Путіна розтоптали меморіал, який мітингарі проти "кривавої бані" Лукашенка спорудили біля посольства Білорусі у Москві

четвер, 13 серпень 2020, 19:40

Біля посольства Білорусі в Москві відбулася третя поспіль акція солідарності з білоруською опозицією, яка протестує проти фальсифікації президентських виборів, повідомляють Патріоти України з посиланням на російське видання "Медуза". . До будівлі дип...