Адвокат Януковича втрачає позиції: У ДБР зміна керівництва

Олександр Бабіков, відомого як адвокат Януковича і котрого називали наступником Соколова, не спромігся набрати необхідну кількість голосів

Новим виконувачем обов’язків директора Державного бюро розслідувань замість Олександра Соколова, став Олексій Сухачов, який у серпні цього року був призначений на посаду заступника директора відомства, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє сайт ДБР, Сухачов раніше працював у Генпрокуратурі, у Службі зовнішньої розвідки, має ступінь доктора юридичних наук.

За інформацією ДБР, Олексій Олександрович Сухачов народився в 1978 році в Харкові. 2000-го закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю правознавство.

Доктор юридичних наук, захистив дисертацію за спеціальністю - кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність. Заслужений юрист України.

З 2000 року почав військову службу в органах державної безпеки, пройшов шлях від слідчого, оперуповноваженого до заступника головного управління центрального управління СБУ.

У 2017-2019 рр. працював заступником начальника департаменту Генеральної прокуратури. У 2019-2020 рр. проходив військову службу в Службі зовнішньої розвідки.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...