
Колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, ймовірно, було отруєно після взяття під варту. Хвороби, які стрімко розвиваються у в'язниці, не мали б такого прогресування, якби цьому не сприяв певний тип отрут. Про це у коментарі виданню "Новості-Грузія" розповів адвокат ексглави держави Валерій Гелбахіані. Він зазначив, що посилається на результати іноземних експертиз, передають Патріоти України.
"Він сам давно підозрював, що його отруїли. Інакше б його хвороби так не розвивалися. Необхідно додаткове дослідження потрібно для того, щоб визначити терміни, коли відбулося отруєння - під час перебування у в'язниці або після переведення до клініки "Вівамед". Ми надамо громадськості всю інформацію за два-три дні", – підкреслив юрист.
Мати Саакашвілі, Гіуля, підтримала висновки адвоката і повідомила юристів, що її син у крові знайдено вміст таких небезпечних речовин, як ртуть, барій і талій. У самому пенітенціарному закладі, де перебуває експрезидент, від коментарів поки що відмовилися.
Нагадаємо, що Саакашвілі був затриманий поліцією Батумі 1 вересня 2021 року, через два дні після добровільного повернення до рідної Грузії, де перебував у карному розшуку. З того часу він неодноразово оголошував про голодування і його стан був близьким до критичного, за визволення політика на вулиці виходили багатотисячні мітинги його прихильників.
Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...
Наразі на озброєнні російської армії може бути до 120 гіперзвукових ракет "Циркон". Про це йдеться у відповіді ГУР Міноборони України на запит УНІАН щодо кількості таких ракет у ворога, передають Патріоти України. "За оцінкою ГУР МО України, наразі на ...