
Збройні сили України 3 липня завдали нищівних ударів по летовищу в Мелітополі, де російські окупанти влаштували свою базу. За добу після ударів аеродром продовжує горіти, над ним піднімається чорний дим, який видно на десятки кілометрів, передають Патріоти України.
Очевидці повідомляють про велику кількість убитих та поранених окупантів. Подробиці повідомляє місцеве видання "Ріа Мелітополь".
Напередодні вночі Мелітополь здригався від десятків потужних вибухів, місто висвітлило яскраву вогняну заграву. Як виявилося,після потужних ударів ЗСУ спалахнув військовий аеродром, який окупанти використали для ударів по підконтрольних уряду України територіях і де вони розмістили свою базу.
За добу на аеродромі база російських окупантів продовжує горіти. "Вигляд на аеродром сьогодні відкривається мешканцям села Семенівка. Відстань до нього близько 10 км. Можна побачити, що більше доби над базою майорить чорний дим", – пише видання.
За даними "Ріа Мелітополь", на знищеній базі постійно базувалися 5 російських гелікоптерів та близько 10 винищувачів. "Щоранку вони злітали приблизно о 7 ранку і летіли у бік Запоріжжя. Сьогодні, на щастя, ніхто вже не злітає. Мабуть, усе згоріло разом з особовим складом. За словами очевидців, внаслідок вибухів було багато загиблих і поранених. А мешканці Запоріжжя і прифронтових районів можуть спати трохи спокійніше завдяки ювелірній роботі ЗСУ", – констатують журналісти видання.
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...