"Афганістан коштував дорожче": Експерт сказав, у скільки росіянам обходиться утримання військ біля кордону України

Щодоби з бюджету РФ на утримання російських військ біля кордонів України іде приблизно 10 мільйонів доларів. Про це в ефірі телеканалу ДОМ повідомив військовий експерт, капітан І рангу, заступник начальника штабу ВМС України (2004-2020 рр.) Андрій Риженко, передають Патріоти України.

Ці дані розраховані на 94 тисячі військових Росії, про переміщення яких заявляла розвідка. У порівнянні з іншими кампаніями ці витрати, каже Риженко, для Путіна не є надто масштабними. Утримання військ чисельністю у 120 тисяч осіб в Афганістані коштувала росіянам майже третину мільярда на добу.

"А щодо використання військ... Я хочу сказати, що бюджет Російської Федерації упродовж 25 років збільшився у 12 разів. У них зараз на одного військового припадає 100 тисяч доларів. Це у 6 разів більше, ніж на одного військового України", — уточнив експерт.

"А не на Закарпатті нас обстрілювати можна?": Голова угорської громади Києва бурхливо відреагував на заяву Сіярто

середа, 6 липень 2022, 19:59

МЗС Угорщини зробив скандальну заяву: там вигадали причину не постачати зброю Україні. Очільник МЗС Петер Сіярто сказав, що Угорщина не може постачати зброю, бо інакше Росія обстріляє Закарпаття, де мешкають угорці. Сіярто отримав відповідь від голови ...

Послалася на санкції ЄС: Болгарія заблокувала зарплати працівникам російського посольства

середа, 6 липень 2022, 19:44

У Болгарії заблокували переказ на суму 890 тисяч доларів у російське посольство. Про це повідомляє BNR, передають Патріоти України. Причиною такого рішення стали санкції від Євросоюзу. "Є переказ до посольства Росії, який потрапляє безпосередньо під са...