Афганістан швидко повертається у середньовіччя: Таліби вже заборонили жінкам займатися спортом

Таліби, які встановили свою владу в Афганістані заборонили жінкам займатися спортом. Про це заявив представник талібів Ахмадулла Васік в інтерв'ю австралійському виданню SBS News, зазначають Патріоти України.

За його словами, спорт для жінок не розглядають як щось важливе.

Васік зауважив, що під час гри в крикет може статися ситуація, коли частина жіночого тіла чи обличчя не буде закритою, а "іслам такого не дозволяє".

"Зараз ера засобів масової інформації, і будуть фотографії та відео, а потім люди це дивитимуться. Іслам та Ісламський Емірат не дозволяють жінкам грати в крикет або займатися будь-яким іншим спортом", - заявив Васік.

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...

Жінки та діти перелякані: У Фінляндії втікачів від мобілізації у Росії поселили разом із укранськими біженцями

неділя, 2 жовтень 2022, 15:29

У Фінляндії російських дезертирів почали селити у центри, де проживають українські біженці. Такі випадки зафіксовано вже у кількох фінських містах, українки скаржаться, що бояться за себе та своїх дітей. Реагуючи на ситуацію, українці вже звернулися до...