
Музей природничої історії США у Нью-Йорку прибрав зі входу статую 26-го американського президента Теодора Рузвельта на коні. Скульптура зображувала Рузвельта верхи на коні з індіанцем та африканцем обабіч нього, зазначають Патріоти України.

"2020-го пам'ятку назвали такою, що представляє темношкіре й корінне населення США як підневільне й расово нижче. У червні того ж року на тлі протестів Black Lives Matter музей попросив владу Нью-Йорка прибрати статую. Місто підтримало пропозицію, але прибрали пам'ятку лише тепер", - ідеться у повідомленні.

Скульптуру почали прибирати 18 січня 2022 року. Завершили демонтаж 20 січня. Тепер фахівці мають відреставрувати площу, де раніше був пам'ятник. Саму скульптуру не знищать, її перевезуть до президентської бібліотеки Рузвельта у штаті Північна Дакота. Відкриття бібліотеки запланували на 2026 рік, там зазначили, що уклали довгострокову угоду щодо пам'ятника.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...