Африка, так Африка: Зеленський відправив українських вояків миротворити до Конго

Зеленський відправив українських миротво…

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №297/2021 щодо направлення національного персоналу для участі України в Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго, зазначають Патріоти України.

"Направити для участі України в Місії Організації Об’єднаних Націй зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго національний персонал із числа військовослужбовців Збройних сил України загальною чисельністю до 20 осіб, поліцейських Національної поліції України та військовослужбовців Національної гвардії України загальною чисельністю до 20 осіб", – йдеться в указі.

Також Володимир Зеленський зобов'язує Кабмін вжити заходи задля реалізації залучення 40 українських миротворців до місії ООН у ДР Конго.

Указ набирає чинності з моменту його публікації.


"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...