"Агент Сеулу", що підривав "устої" кровожерливого режиму: У Північній Кореї розстріляли контрабандиста, який завіз до країни Кимів копії серіалу "Гра у кальмара"

Кадр із «Гра в кальмара»

У Північній Кореї розстріляли контрабандиста, який завіз у країну з Китаю та підпільно продавав копії південнокорейського серіалу «Гра в кальмара», зазначають Патріоти України.

Як пише видання Daily Star, керівництво КНДР вважає, що в популярному в усьому світі серіалі прихований не такий вже тонкий натяк на критику їхньої комуністичної держави. І що антиутопічне телешоу, в якому маргіналізовані люди борються до смерті за грошовий приз, «знайде відгук» у місцевих жителів, які можуть провести паралелі з їхньою власною реальністю.

При цьому багато жителів Північної Кореї все ж таки таємно дивляться заборонений серіал, який розповсюджують на піратських DVD-дисках та USB-носіях. Хоча якщо про це стає відомо владі, порушникам загрожує суворе покарання.

Так, як повідомляє Radio Free Asia, у провінції Хамгьон на перегляді серіалу попалися семеро старшокласників. Того, хто купив диск із серіалом, було засуджено до довічного ув'язнення. Шістьох його друзів відправили на п'ять років до трудових таборів. Продавця-контрабандиста засудили до страти. А вчителів та адміністраторів школи, де вчилися підлітки, звільнили, виключили з партії та заслали на роботу до шахт та сільських районів країни.

Арешти школярів були здійснені відповідно до нового Закону про викорінення реакційної думки та культури, який передбачає максимальне покарання у вигляді смертної кари за перегляд, зберігання чи розповсюдження медіаматеріалів із «капіталістичних» країн — особливо з Південної Кореї та США.

ОПЗЖ - московсько-фашистський оплот в Україні: Під час обшуків у ренегата Киви знайшли купу незадекларованого золота й картину, де той зображений в образі Муссоліні

середа, 1 грудень 2021, 21:20

Під час обшуків у будинку народного депутата від партії "Опозиційна платформа - За життя" Іллі Киви виявили купу золота та картину, на якій він зображений в образі італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні, повідомляють Патріоти України з по...

"У нас достатньо людей, щоб зайти в Офісу президента": Мітингувальники підступили до Банкової

середа, 1 грудень 2021, 21:05

Представник опозиції Юрій Гудименко заявив, що у них достатньо людей, щоб зайти на Банкову та у будівлю Офісу президента. Про це він сказав під будівлею ОП 1 грудня і пояснив, чому цього не робитимуть, зазначають Патріоти України. "Єдине, чому ми цього...