
З початку бойових дій на Донбасі в ОРДО членами НЗФ «МГБ ДНР» було проведено близько 40 спецоперацій в ході яких ловили так званих «українських диверсантів». Про це повідомляє донецький блогер «Злобный Укр», передають Патріоти України.
Пізніше, за словами «Злобного Укра» був велосипедний бум, коли хапали людей, що переміщалися на велосипедах. Їх затримували в момент, коли люди проїжджали повз військових об'єктів або стоянок, вважаючи, що це можуть бути приховані диверсанти, які могли зробити фото техніки. Деяких швидко відпускали, а особливо «підозрілих» залишали на довгий час і піддавали психологічній та фізичній обробці.
Блогер згадав, що були і такі випадки, коли деякі жителі ОРДО, бажаючи допомогти Україні починали вести переписку з українськими військовими і були «спіймані на місці злочину» представниками «МГБ ДНР»: «На это выходило мгб, которые не один десяток неучей взяли на такой фишке. Много кто попался в сети по тупости. Здесь опасность рядом всегда. Так и живем».

Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...