"Агенти Кремля": Прес-секретар Зеленського зробила несподіване зізнання про свою минулу роботу

Нова прес-секретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що раніше перебувала серед журналістів, яких називали "агентами Кремля". Про це вона розповіла під час брифінгу, повідомляють Патріоти України.

Мендель поставили запитання про подальшу взаємодію Зеленського із засобами масової інформації, оскільки "за президентства Порошенко з журналістами склалися такі відносини, що з одними спілкувалися на зручні теми, а інших називали "агентами Кремля".

"Я теж була "агентом Кремля" на колишній своїй роботі. Я маю на увазі, що я теж була в цій шкурі, коли мене називали "агентом Кремля", - відповіла Мендель.

При цьому вона підкреслила, що президент не ховається від ЗМІ, щотижня дає коментарі перед камерами і планує бути максимально відкритим.

"Власне, я є додатковим елементом, оскільки він не може бути присутнім в стількох місцях. І, подумаємо про те, що він не хоче світитися на камери, щоб умовно перерізати якусь стрічку на відкритті якогось дитячого садка, тому що це не рівень президента", - заявила прес-секретар.

Вона додала, що у Зеленського є комунікаційна команда, і пообіцяла, що на перші 100 днів роботи президента він дасть велику прес-конференцію.

Хіти тижня. Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

понеділок, 19 квітень 2021, 4:00

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Хіти тижня. "Бойові дії, що тривають довше, ніж Друга світова, бліндажі, що нагадують Першу світову... президент, який біля лінії розмежування має бігти до укриття": Репортаж CNN із передової (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 3:00

Американські тележурналісти отримали унікальну можливість зробити репортаж з президентом України поблизу лінії фронту. Схоже задоволеними залишились як телевізійники, за сюжет так і Банкова, за блискучий піар Зеленського та України на Заході. беззастер...