Агов, Цукерберге! Бутусова за пост про похорон захисника України Павлюка забанили в Facebook, - ЗМІ

Через пост про похорон заступника командира полку Нацгвардії "Азов" Олександра Павлюка Юрія Бутусова забанили в Фейсбуці, повідомляють Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.

Опублікувати нові пости і залишати коментарі журналіст не зможе 3 дні. Нагадаємо, замкомполка "Азова" по тилу Олександра Павлюка (позивний Чак) провели в останню путь 8 червня.

Відповідь Х**лу не забаралась: У Міноборони Британії заявили, що їх флоту "не завадять" ходити біля берегів Криму

четвер, 24 червень 2021, 14:39

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що флоту країни "не завадять" ходити біля берегів анексованого Росією Криму. Він підкреслив, що королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права. Про це глава Міноборони королівс...

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...