Агресія набирає обертів: Росія запустила на Донбасі абхазький сценарій, - Бабін

Російська влада шляхом підписання указу про спрощене надання громадянства РФ жителям окупованих територій Донбасу запустила абхазький сценарій на сході України, написав Борис Бабін, громадський і політичний діяч, доктор юридичних наук, колишній представник Президента України в Автономній Республіці Крим, у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"РФ запустила абхазький сценарій на сході України. Громадянство РФ мешканцям окупованих територій - перший його формальний етап. Через скільки саме державою-агресором буде визнано "незалежність" "народних республік" - питання відкрите. Але по суті воно вже вирішене Кремлем, вочевидь за підсумками 31 березня та особливо - 21 квітня", - написав Бабін. На його думку, тактично - це фіаско політики Мінських угод, а стратегічно - визнання РФ неможливості мати найближчим часом маріонеткову владу в цілій Україні.

Як "миролюбна" Росія готується до війни: У Путіна похвалилися випробуванням нової потужної зброї (відео)

середа, 20 листопад 2019, 10:40

Міністерство оборони Російської Федерації продемонструвало випробування на Кузбасі 203-міліметрових самохідних артилерійських установок 2С7М "Малка", що вражають цілі на відстані до 30 кілометрів. Відео артилерійських навчань з'явилося на Youtube-канал...

"Дупа Трампа, котру цілує пан Зеленський": Популярні американські коміки в дусі "Вечірнього кварталу" висміяли новий поворот у Трампгейті через свідчення дипломата з київського посольства США (відео)

середа, 20 листопад 2019, 10:03

Американське суспільство теж з задоволенням споживає жарти нижче поясу, і в США це не вважається непристойним для ТБ. Американські коміки висміяли слова посла США в ЄС Гордона Сондленда про те, що президент України Володимир Зеленський «любить дупу Тра...