Агресор має отримати по зубах: Глава МЗС Британії заявила, що війська РФ мають бути вигнані з усієї території України, включно з Кримом

Міністерка закордонних справ Великобританії Ліз Трасс вважає, що російські війська мають бути вигнані з усієї окупованої ними території України, зокрема з Криму. Перемога України є стратегічним імперативом для Заходу. Про це глава британського МЗС заявила під час виступу у резиденції лорд-мера лондонського Сіті, повідомляє ВВС, передають Патріоти України.

На її думку, Захід повинен зробити все можливе для виключення ймовірності повторення подібної агресії. Ключові завдання:

  • збільшити асигнування на оборону;
  • використовувати всі наявні економічні важелі для витіснення Росії із західних ринків;
  • допомогти наростити оборонні можливості не лише України, а й інших країн, яким може загрожувати військова агресія з боку Росії, таких як Молдова та Грузія.

Зазначається, що виступ Трасс став чітким вираженням цілей Британії у цій війні, тоді як раніше позиція Лондона зводилася до розмитої фрази про те, що путінське вторгнення "має зазнати провалу і цей провал має бути очевидним".

На думку Трасс, якщо Швеція чи Фінляндія ухвалять рішення про вступ до НАТО, їх необхідно буде прийняти якнайшвидше.

Вона назвала війну в Україні спільною війною. У зв'язку з цим країни Заходу мають посилити виробництво зброї та подвоїти підтримку України, щоб не дати Росії здобути перемогу.

"Якщо Путін досягне успіху, це обернеться неймовірними стражданнями для всієї Європи і всьому світу загрожуватимуть жахливі наслідки. Ми більше ніколи не почуватимемося в безпеці", – заявила вона.

"Це було б несправедливо": Зеленський вперше зізнався, де перебувають його діти під час війни

четвер, 8 червень 2023, 16:30

Президент України Володимир Зеленський вперше розповів, де перебувають його діти – 18-річна донька Олександра та 10-річний син Кирило, передають Патріоти України. Очільник країнипоспілкувався з журналістами німецької газети Bild і чесно відповів на зап...

ЗСУ відкинули окупантів біля Бахмута! Звільнено ще понад 2 квадратних км за добу

четвер, 8 червень 2023, 16:28

За останню добу Третя штурмова бригада звільнила від окупантів на Бахмутському напрямку понад 2 квадратних км, передають Патріоти України з посиланням на Telegram підрозділа. Мова йде про територію обсягом - 1.8 км вздовж фронтової лінії, та 1.2 км у ...