Агресор має отримати по зубах: Глава МЗС Британії заявила, що війська РФ мають бути вигнані з усієї території України, включно з Кримом

Міністерка закордонних справ Великобританії Ліз Трасс вважає, що російські війська мають бути вигнані з усієї окупованої ними території України, зокрема з Криму. Перемога України є стратегічним імперативом для Заходу. Про це глава британського МЗС заявила під час виступу у резиденції лорд-мера лондонського Сіті, повідомляє ВВС, передають Патріоти України.

На її думку, Захід повинен зробити все можливе для виключення ймовірності повторення подібної агресії. Ключові завдання:

  • збільшити асигнування на оборону;
  • використовувати всі наявні економічні важелі для витіснення Росії із західних ринків;
  • допомогти наростити оборонні можливості не лише України, а й інших країн, яким може загрожувати військова агресія з боку Росії, таких як Молдова та Грузія.

Зазначається, що виступ Трасс став чітким вираженням цілей Британії у цій війні, тоді як раніше позиція Лондона зводилася до розмитої фрази про те, що путінське вторгнення "має зазнати провалу і цей провал має бути очевидним".

На думку Трасс, якщо Швеція чи Фінляндія ухвалять рішення про вступ до НАТО, їх необхідно буде прийняти якнайшвидше.

Вона назвала війну в Україні спільною війною. У зв'язку з цим країни Заходу мають посилити виробництво зброї та подвоїти підтримку України, щоб не дати Росії здобути перемогу.

"Якщо Путін досягне успіху, це обернеться неймовірними стражданнями для всієї Європи і всьому світу загрожуватимуть жахливі наслідки. Ми більше ніколи не почуватимемося в безпеці", – заявила вона.

"Сказали розстрілювати": Псковський десантник розповів про наказ командирів не брати в полон українських бійців (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:56

Військовополонений російський окупант-десантник зізнався у злочинному наказі свого керівництва. Загарбникам наказали не брати воїнів ЗСУ в полон, а розстрілювати їх, що є порушенням законів і звичаїв війни. Про це росіянин повідомив під час допиту. Від...

"Друга армія світу" готується до наступу: Окупанти за тиждень не змогли витягти свої танки з багнюки (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:23

На фоні того, як військові експерти попереджають про нібито новий наступ російських окупантів, загарбники продовжують нести втрати. Причиною цього не завжди є влучні удари українських захисників, передають Патріоти України. Ось, наприклад, у Мангуськом...