Агресор потирає руки? Військовий корабель Путіна влаштував небезпечну провокацію проти України (фото)

Росія знову спровокувала надзвичайну ситуацію в акваторії Чорного моря, де проходять міжнародні навчання "Сі Бриз-2019". Про це 10 липня заявив прес-центр командування Військово-морських сил ЗС України, повідомляють Патріоти України.

За даними військових, корабель Чорноморського флоту РФ "Сметливый" зайшов в закритий для плавання район, де проводилися стрільби міжнародних навчань.

"Так, незважаючи на прибережне повідомлення для мореплавців про закриття району для проведення міжнародних навчань, корабель Чорноморського флоту РФ "Сметливый" близько 8:00, провокуючи на небезпечну ситуацію, зайшов в закритий для плавання район, де проводилися практичні стрільби корабельної артилерії морського угруповання міжнародної коаліції", - йдеться в повідомленні командування.

Українські силовики хотіли опитати екіпаж російського корабля з міжнародним протоколом, але росіяни заявили, що у них нібито проблеми зі зв'язком.

"Даний факт є черговою підставою для міжнародного співтовариства не сприймати Російську Федерацію, як прогнозований суб'єкт міжнародного морського права, системні порушення якого стали нормою поведінки Росії в Чорноморському регіоні", - додали у ВМС.

Мінував мости: СБУ затримала найманця, причетного до великих диверсій на Донбасі (фото)

четвер, 2 квітень 2020, 19:42

Житель Костянтинівки Донецької області в 2014 році приєднався до бандформування «Призрак». Співробітники Служби безпеки України затримали колишнього бойовика. У 2014 році він брав участь в мінуванні на Донбасі шести мостів, які згодом підірвали терорис...

"Справа Свинарчука" дала приклад: В "Голосі" закликали главу ОП піти на "політичну самоізоляцію"

четвер, 2 квітень 2020, 19:28

Глава ОП відіграє важливу роль в країні і продовження його роботи може стати великим ризиком. У політичній партії “Голос” закликали главу ОП Андрія Єрмака призупинити виконання своїх посадових обов’язків. Про це повідомляє прес-служба партії, передають...