​Агрресоу не місце серед миролюбного зібрання: Низка країн оскаржила повноваження російської делегації в ПАРЄ

24 січня розпочалася зимова сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи. Повноваження російської делегації в ПАРЄ заперечили Україна, країни Балтії, Грузія та Польща. Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко за підсумками засідання у Страсбурзі, зазначають Патріоти України.

«За 30 необхідних голосів ми набрали 49», — заявив Гончаренко. За словами нардепа, під час процедури перевірки повноважень національних делегацій, Україна та країни групи Baltic plus – Латвія, Литва, Естонія, Грузія та Польща – оскаржили повноваження російської делегації.

Далі в ПАРЄ буде підготовлена доповідь про повноваження російської делегації. Очікується, що рішення буде ухвалено 26 січня.

Ситуація на Донбасі критична: Військовий експерт розповів про тактику ЗСУ та плани російських окупантів

четвер, 26 травень 2022, 20:50

Росія на Донбасі хоче нав'язати один великий бій, щоб у ньому була залучена максимальна кількість активів Збройних сил України. За словами військового експерта Українського інституту майбутнього Івана Ступака, окупанти мають намір розбити всі українськ...

"Це планувалося після захоплення Києва": Данілов розповів як Тупицький та судді мали легітимізувати Януковича

четвер, 26 травень 2022, 20:35

На початку повномасштабного вторнення Росії була інформація, що Віктора Януковича привезли в Білорусь, щоб потім, у захопленому Києві, оголосити "президентом України". Це справді доведений факт. У цій схемі мали брати участь судді, зокрема одіозний Оле...