"Акелла схибив": Маломуж пояснив, чи зможе РФ заморозити війну проти України, і дав прогноз розвитку подій

Військово-політичне керівництво України разом із західними партнерами не дозволить російському диктатору Володимиру Путіну заморозити війну на тривалий час. Весь цивілізований світ зацікавлений у відновленні територіальної цілісності України, передають Патріоти України.

Водночас керівництво РФ розраховувало на швидку поразку України, але, отримавши відсіч, агресор був змушений перейти до затяжної війни. Про це в ексклюзивному інтерв'ю OBOZ.UA розповів керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках генерал армії Микола Маломуж.

За його словами, Путін не має перспектив заморозити конфлікт в Україні на тривалий час, оскільки не лише армія, а й увесь народ орієнтований на те, щоб звільнити територію та відновити цілісність України. Маломуж прогнозує, що Україна вийде на стратегічну ініціативу зі своїми партнерами щодо більш ефективного отримання озброєнь та техніки, особливо високоточного. У зв'язку з цим РФ у майбутньому технологічно програватиме.

"Путін не зможе вести довгу війну старими засобами проти української армії, озброєної новішими та ефективнішими засобами. Наш ВПК піднімається. Думаю, через півтора-два роки він матиме колосальні успіхи, тим більше з новими західними технологічними рішеннями", – сказав Маломуж. .

Також він додав, що незважаючи на великий мобілізаційний ресурс Росії, величезні втрати окупантів суттєво вдарили по обороноздатності та моральному стану ворога.

"І ще один важливий момент – Путін помилився, "Акелла схибив". Він розраховував на те, що війна буде швидкою, ефективною, і найголовніше, що його підтримка в Україні буде колосальною. Тоді Путін недооцінив це і зараз усвідомлює. У березні він був готовий зупинитись. Він уже тоді розумів, що простої війни не буде і вимушено перейшов до затяжної війни", – зазначив Маломуж.

При цьому Маломуж пояснив, що програш у війні означатиме для Путіна не лише втрату влади, а й життя. У Кремлі розуміють, що перспективи довгої війни для них є провальними. За його словами, за рахунок переозброєння української армії Росія не матиме перспектив заморожування війни.

"Він може загальмувати якісь процеси на якийсь недовгий час, але далі для нього розпочнеться дуже складний період. Йому треба буде виходити із війни. Враховуючи всі складові: і іноземну допомогу, і можливості нашого ВПК, і ефективне ведення комплексних стратегічних наступальних операцій, нам знадобиться півроку або рік, щоб звільнити основні території нашої держави", – заявив Маломуж.

На концерті Кобзона знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 грудня

понеділок, 11 грудень 2023, 7:58

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.12.23 орієнтовно склали:

Зраділа білій "Ладі"? "Ми за вас": Мати ліквідованого окупанта похвалила Путіна, який веде криваву війну проти України

понеділок, 11 грудень 2023, 7:35

Мати ліквідованого в Україні російського окупанта видала хвалебну промову для диктатора Володимира Путіна, який і наказав її сину воювати, передають Патріоти України. Як повідомляють російські пропагандисти, групу родичів "мінуснутих" загарбників покли...