Ахілесова п'ята кремлівського фюрера свербить: Окупанти стягнули більше барж до Керченського мосту та будують пірси

З 22 травня розпочалися роботи зі зведення п'яти пірсів біля основи мосту. Росіяни значно збільшили кількість захисних барж у Керченській протоці.

Як повідомляє моніторингова група "Кримський вітер", кількість захисних барж збільшилась у півтора рази, а під Кримським мостом з'явилися пірси. Наразі загородження у Керченській налічує вже 21 баржу.

"З 22 травня розпочалися роботи зі зведення п'яти пірсів біля основи мосту – на двох берегах острова Тузла та косі Тузла з боку Краснодарського краю Росії. Станом на 16 червня 2024 року найдовший з причалів – близько 190 метрів, а найменший – майже 80 метрів", - зазначає канал.

Розвідувальний дрон ЗСУ вистежив і супроводив до місця стоянки: HIMARS уразив ЗРК ТОР росіян в Оленівці (відео)

вівторок, 23 липень 2024, 0:10

Наші військові уразили в окупованій Оленівці стоянку, де росіяни ховали комплекс протиповітряної оборони "ТОР", передають Патріоти України з посиланням на повідомлення прес-служби 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. . Комплекс протиповітряної обо...

Угорщина знову заблокувала фонд, звідки ЄС збирається оплачувати зброю для Україні

понеділок, 22 липень 2024, 23:55

Очільники МЗС країн Євросоюзу на зустрічі в Брюсселі в понеділок вчергове не змогли досягти згоди з розблокування коштів Європейського фонду миру, з якого фінансуються поставки зброї в Україну. . Про це заявив високий представник ЄС із зовнішньої полі...