"Ахіллесова п'ята Коломойського, або Кого просуває олігарх у новий Кабмін", - джерела

Український олігарх Ігор Коломойський зацікавлений залишити на посаді міністра фінансів Оксану Маркарову. Про це пише "Апостроф", повідомляють Патріоти України.

За інформацією співрозмовника видання, близького до оточення Маркарової, цілком ймовірно, що вона дійсно залишиться в Кабміні. Адже в її призначенні зараз також дуже зацікавлений Коломойський, з якої у олігарха хоч і не близькі, але більш тісні відносини, ніж з нинішнім керівництвом Національного банку України.

"Банківський сектор для Коломойського - його ахіллесова п'ята. Він буде всіма силами намагатися тримати під контролем цю сферу або хоча б впливати на цікавлячі його питання. І не потрібно забувати, що питання з "Приватом" для нього поки не вирішене, тому його мета - повернути гроші і надалі залишатися впливовою фігурою на ринку", - говорить не під запис високопоставлений чиновник в уряді.

Подальше перебування Маркарової на цій посаді вигідно і в Офісі президента. Адже призначена свого часу в міністерство ще за протекцією Наталії Яресько, вона досить ефективно тримає зв'язок з МВФ, з яким нова влада має намір продовжувати співпрацю.

Крім того, за інформацією "Апострофа", опальний олігарх лобіює свою людину ще в одному міністерстві - енергетики і вугільної промисловості. Прийнятною для нього кандидатурою на сьогоднішній день є топ-менеджер "Нафтогазу" Юрій Вітренко, якого раніше називали одним з претендентів на посаду прем'єр-міністра.

"Його навмисне називали одним з претендентів на посаду прем'єра - просто для того, щоб "прощупати" грунт. Але сьогодні це вже узгоджена кандидатура на Міненерго, яку Зеленський готовий "віддати" Коломойському за надану підтримку на президентських виборах і, тим самим, зняти з себе його тиск", - розповідає обізнане джерело з оточення президента.

Джерело: Апостроф

В Москві та Севастополі заливаються жовчю: У Чорне море ввійшов величезний десантний корабель США (фотофакти)

неділя, 15 вересень 2019, 11:09

Кораблі Чорноморського флоту ВМС РФ супроводжують гостя у нейтральних водах, намагаючись показати, хто в тут господар. У суботу, 14 вересня, в акваторію Чорного моря увійшов десантний корабель ВМС США USNS Yuma. Влітку 2019-го року саме це судно достав...

Хіти тижня. Москва захлинеться власною слиною: Зеленський уточнив умови проведення виборів на Донбасі

неділя, 15 вересень 2019, 11:00

Донбас – це Україна і тому місцеві вибори там повинні бути, але тільки за українським законодавством. Президент Володимир Зеленський заявив, що місцеві вибори на Донбасі можуть відбутися тільки після виведення російських військ і за українським законод...