Як впоратись з поганим сигналом Wi-Fi за допомогою простого засобу, читайте в матеріалі, передають Патріоти України.
Звичайно, проблему слабкого сигналу можна вирішити, купивши більш потужний роутер Wi-Fi. Але є й простіший та економніший спосіб це зробити, за допомогою звичайної фольги, яка є у кожної господині.
Багато з нас знають, що сигнали Wi-Fi вдома передаються через радіохвилі. Алюмінієва фольга має блискучу поверхню, яка діє як відбивач. Фольга може відбивати радіохвилі та передавати їх у більшому масштабі.
Команда дослідників із Дартмутського університету перевірила цю властивість алюмінієвої фольги для посилення Wi-Fi-сигналу, закріпивши її на антені шматок.
Дослідження показало, що саморобний відбивач справді покращує якість з'єднання, фольга спрямовує сфокусований сигнал на пристрій, внаслідок чого покращується якість з'єднання. При цьому сусідні пристрої навпаки стають практичними відрізаними від сигналу через ширину покриття, що звужується.
На думку авторів, завдяки фользі можна також захистити з'єднання від стороннього втручання, оскільки найближчі пристрої не можуть під'єднатися до нього.
Крім того, що важливо в наш час — завдяки спрямованій дії знижується кількість споживаної електроенергії.
Алюмінієвий відбивач дійсно відчутно посилює сигнал у зоні відбиття і гасить Wi-Fi за екраном, що звужує універсальність методу. Користуватися таким лайфгаком можна лише, коли роутер знаходиться в кутку або десь наприкінці коридору. Тому дартмутські експериментатори вирішили робити антену довільної форми для того, щоб окреслювати потрібну зону покриття Wi-Fi. Вони почали експериментувати з різними формами і отримали закономірності на зразок тих, що на малюнку:
Читайте також:
У ніч проти неділі, 24 листопада у Курській та Липецькій областях Росії чули вибухи. В обидвох регіонах повідомляють про атаку БПЛА, а в курським місцевих пабліках також пишуть про удари ракет ATACMS, повідомляє російський Telegram-канал ВЧК-ОГПУ. . "...
Росіяни боялися, що Україна зіб'є їхню нову балістичну ракету "Кедр" системою ППО Patriot. Тому окупанти завдали удару по Дніпру, а не Києву. Про це у коментарі YouTube-каналу РБК-Україна розповів Павло Лакійчук, керівник безпекових програм Центру глоб...