
У напрямку Сіверська фіксується зростання кількості штурмових дій, ворог активно наступає з застосуванням мототехніки.
Про це в ефірі "Ми-Україна" повідомив речник 11-го армійського корпусу Дмитро Запорожець, передають Патріоти України."Активізувалася кількість штурмових дій противника в напрямку населеного пункту Сіверськ. Зараз противник активно штурмує, в тому числі із застосуванням мототехніки. Вчора відбувся штурм із застосуванням шести одиниць мототехніки. Перед цим, 19 листопада були штурмові дії в три хвилі. Противник намагається використовувати логістичний шлях, який веде з населеного пункту Верхньокам'янське для того, щоб дістатися в південну частину міста і, по можливості, закріпитись", - розповів підполковник.
За його словами, всі останні спроби противника були безуспішними, особовий склад разом з технікою були знищені. "І характерно те, що після штурму 19-го числа противник, минаючи трупи своїх військовослужбовців, продовжив висуватися і штурмувати наші позиції. Це говорить про те, що політичні цілі і цілі військові противника незмінні і він має на меті закріпитись на околицях цього населеного пункту і вже вступати в бої саме за цей населений пункт", - зауважив Запорожець.
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...