Албанія судитиме двох російських шпигунів, котрі слідкували за навчаннями НАТО

Албанія висунула підозри двом росіянам - Георгію Буданову та Сергію Черкасову. Ці одини відвідували країну під час навчань НАТО у 2021 році, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Балканський оглядач".

Албанія підозрює у шпигунстві двох громадян Росії, які перебували в країні під час міжнародних військових навчань Defender Europe 21. Прокуратура Тирани відкрила справи за підозрою у незаконому зборі та передачі інформації проти росіян Георгія Буданова та Владислава Черкасова.Буданов приїхав до Албанії 1 березня 2021 року. Він представився бізнесменом, який зацікавлений в інвестиціях у місто Вльора. Але пізніше у албанських правоохоронців виникли підозри щодо мети його перебування в країні під час проведення в Албанії, в тому числі на узбережжі, навчань Defender Europe 21. 10 травня росіянин був депортований прикордонною поліцією.

Другий російський громадянин, Черкасов, в'їхав до Албанії 12 травня. Стало відомо, що він заявив, що його пунктом призначення є місто Дуррес в той час, коли там проводилися навчання Defender Europe 21. Цей факт викликав сумніви щодо справжньої мети прибуття росіянина до Албанії.

Після перевірки речей Черкасова було виявилено дрон, який не мав дозволуввезти. Протягом трьох днів свого перебування в Албанії (в Тирані та Дурресі) росіянин знаходився під постійним наглядом, і відомості про всі його пересування та про осіб, з якими він зустрічався, були передані слідству.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...