Але Бацька "кинув" Х**ло: "Схоже, між Лукашенком і Путіним існувала угода про використання Білорусі як транзитної бази для мандрівних "іхтамнєтів", - Білозерська

"З приводу упійманих в Білорусі "вагнерівців". Наскільки я розумію, існувала угода між Путіним і Лукашенком про використання Білорусі як транзитної бази для мандрівних "іхтамнєтів", - пише у своєму блозі Олена Білозерська, передають Патріоти України, і продовжує:

"Скориставшись цією угодою, Путін почав накопичувати в Білорусі своїх бойовиків. (Адже якби вони справді запізнилися на стамбульський літак, просто вилетіли б наступним).

Мета Путіна: коли Лукашенко очікувано намалює собі десь 70% на виборах, білоруси зрозуміють, що це брехня, у них урветься терпець і вони масово вийдуть на Майдан. Лукашенко, що має потужні і добре контрольовані силові структури, цей Майдан очікувано розжене – кийками, водометами і сльозогінним газом. Без використання вогнепальної зброї, бо не знадобиться. Заявить, що цей Майдан організувала Росія, перетерпить невеличкий "ай-я-яй" від Заходу за його розгін і буде спокійно правити далі.

Тепер вводимо новий фактор – путінських іхтамнєтів. Кількох десятків вистачить, щоб криваво розстріляти протестувальників і звалити це на Лукашенка. Бацька потрапляє в абсолютну міжнародну ізоляцію, і шлях у нього залишається один – до складу Росії разом зі всією Білоруссю.

Що стосується України – на жаль, наших рідненьких колаборантів-"українців" з подвійним громадянством, що воювали на Донбасі на боці Путіна, ми в будь-якому разі не отримаємо і обміняти на захоплених кримських татарів не зможемо.

Після виборів Лукашенко поверне їх до Росії, бо інакше це було б уже взагалі. Вони знайдуть свою смерть десь у Сирії або на тому ж Донбасі, бо така вже їхня доля. А нам давно вже час зрозуміти, що ніхто, в даному разі Лукашенко, за нас працювати не буде. Треба самим".

З архіву ПУ. Зміна курсу: Зеленський припинив розірвання договорів з Росією та СНД, ініційоване Порошенком, - ЗМІ

субота, 26 вересень 2020, 9:00

З відомства Лаврова повідомляють про певні позитивні сигнали від нової української влади, і пильно спостерігають у що це виллється надалі. Офіційний Київ призупинив процес розірвання двосторонніх угод з Росією, ініційованих за Петра Порошенка. Та ж сит...

Запевняє, що стала зовсім іншою людиною: Побачивши смерть в обличчя, Тимошенко публічно покаялась, і розповіла як страшно перехворіла на коронавірус

субота, 26 вересень 2020, 8:55

Чи дійсно "Леді Ю" змінила світоглядні цінності, чи йдеться лише про політичну риторику задля притягнення на свій бік виборців, покаже найближче майбутнє. Народна депутатка України та лідерка партії Батьківщина Юлія Тимошенко, яка перехворіла на корона...