Російська армія навряд чи зуміє домогтися будь-якого успіху в Донецькій області. Найгіршим сценарієм є можливе захоплення Луганщини, яке окупанти назвуть своєю найбільшою перемогою і виконанням проміжної мети "спецоперації". Про це в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону сказав радник глави Офісу президента Олексій Арестович, передають Патріоти України.
За його словами, за виконання подібної "мети" ворогові доведеться покласти безліч життів російських солдатів і військової техніки. "А такими темпами воювати не може дозволити собі навіть Російська Федерація. Недарма у них вже в багатьох підрозділах кількість резервістів під 60% і кількість техніки старих зразків типу Т-62 вже під 30-50%. Вони вимотуються, що б там не говорили. Вони потихеньку вимотуються в цьому відношенні", - зазначив він.
Донецька область, за словами Арестовича, являє собою велику агломерацію. "Один вузол Слов'янськ - Краматорськ чого вартий. Там підготовлена оборона, там наших військ вистачає. Ну, подивимося, як вони це будуть брати. Я дуже сильно сумніваюся хоч в якомусь успіху на тому напрямку. А ось в те, що вони фізично закінчаться, я вірю цілком собі. Або підзакінчаться", - заявив він.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...