
Російський провладний журналіст та депутат Держдуми РФ Євген Попов визнав, що удару по порту Одеси завдала Росія. Більше того – він пригрозив, що Кремль зробить це знову. Про це Євген Попов заявив у програмі Бі-Бі-Сі Newshour, передають Патріоти України.
При цьому він наполягає, що метою російського удару були ракетні системи, які, за його словами, перебували у порту. "Ми атакували військову інфраструктуру в одеському порту. І вам добре знайомі назви ракет. Це ракети "Гарпун". Вони базувалися в Одесі і ми їх знищили", – сказав російський пропагандист.
Він також заявив, що внаслідок цієї атаки ніхто не загинув і не був поранений, хоча раніше одеська влада заявила, що в результаті російської ракетної атаки постраждали люди. "Ми не порушили Стамбульську угоду. Ми просто зруйнували військову інфраструктуру України – і зробимо це знову", – заявив Попов.
Нагадаємо, кількома годинами раніше міністр оборони Туреччини Хулусі Акар заявив, що російські представники запевнили його, що Москва не "має жодного відношення" до ракетних ударів по одеському порту.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: