
Російський провладний журналіст та депутат Держдуми РФ Євген Попов визнав, що удару по порту Одеси завдала Росія. Більше того – він пригрозив, що Кремль зробить це знову. Про це Євген Попов заявив у програмі Бі-Бі-Сі Newshour, передають Патріоти України.
При цьому він наполягає, що метою російського удару були ракетні системи, які, за його словами, перебували у порту. "Ми атакували військову інфраструктуру в одеському порту. І вам добре знайомі назви ракет. Це ракети "Гарпун". Вони базувалися в Одесі і ми їх знищили", – сказав російський пропагандист.
Він також заявив, що внаслідок цієї атаки ніхто не загинув і не був поранений, хоча раніше одеська влада заявила, що в результаті російської ракетної атаки постраждали люди. "Ми не порушили Стамбульську угоду. Ми просто зруйнували військову інфраструктуру України – і зробимо це знову", – заявив Попов.
Нагадаємо, кількома годинами раніше міністр оборони Туреччини Хулусі Акар заявив, що російські представники запевнили його, що Москва не "має жодного відношення" до ракетних ударів по одеському порту.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...