
Російський провладний журналіст та депутат Держдуми РФ Євген Попов визнав, що удару по порту Одеси завдала Росія. Більше того – він пригрозив, що Кремль зробить це знову. Про це Євген Попов заявив у програмі Бі-Бі-Сі Newshour, передають Патріоти України.
При цьому він наполягає, що метою російського удару були ракетні системи, які, за його словами, перебували у порту. "Ми атакували військову інфраструктуру в одеському порту. І вам добре знайомі назви ракет. Це ракети "Гарпун". Вони базувалися в Одесі і ми їх знищили", – сказав російський пропагандист.
Він також заявив, що внаслідок цієї атаки ніхто не загинув і не був поранений, хоча раніше одеська влада заявила, що в результаті російської ракетної атаки постраждали люди. "Ми не порушили Стамбульську угоду. Ми просто зруйнували військову інфраструктуру України – і зробимо це знову", – заявив Попов.
Нагадаємо, кількома годинами раніше міністр оборони Туреччини Хулусі Акар заявив, що російські представники запевнили його, що Москва не "має жодного відношення" до ракетних ударів по одеському порту.
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...