
Депутат Київради від політичної партії "Європейська солідарність" Олександр Погребиський повідомив, що отримав контузію у бою з російськими окупантами. Він вже вдруге приєднався до лав Збройних сил, щоб захищати Україну від ворога. На своїй сторінці у Facebook у середу, 3 серпня, Погребиський написав, що отримав поранення та показав фото з лікарні, передають Патріоти України.
Він зазначив, що російських окупантів українські військові не пропустили. "Я "300-й". Контузія. Але ми не пропустили їх! Ми не пропустили!" – написав депутат.
Зазначимо, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Погребиський став на захист Києва та вступив до лав 206-го батальйону територіальної оборони, а пізніше мобілізувався на фронт. У 2015-2017 роках він служив у десантно-штурмовій бригаді та брав участь у бойових діях проти окупантів на Донбасі.

Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...