Але світло все одно зникло: У Росії заявили, що збили ракети над Клинцями

Губернатор Брянської області Російської Федерації Олександр Богомаз заявив, що система ППО країни-агресора збила ракети над містом Клинці. Про це написав сам Олександр Богомаз у Telegram, передають Патріоти України.

Богомаз із посиланням на оперативні служби заявив, що над містом Клинці спрацювала система ППО. За його твердженням, військові Збройних сил РФ збили ракети, випущені Збройними силами України.

"Унаслідок падіння уламків ракет, збитих ППО, пошкоджено енергопостачання селища Ардонь міського округу Клинці. Щойно аварійні бригади електромереж отримають допуск до робіт, споживачі будуть переключені на іншу лінію", - написав губернатор.

Більше не наддержава: Росія просить у Казахстану 50 тисяч тонн бензину через дефіцит, - Reuters

четвер, 25 червень 2026, 17:21

Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...

Антиукраїнська істерія в Польщі посилюється: Стало відомо, скільки поляків наразі

четвер, 25 червень 2026, 16:58

За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...