Але світло все одно зникло: У Росії заявили, що збили ракети над Клинцями

Губернатор Брянської області Російської Федерації Олександр Богомаз заявив, що система ППО країни-агресора збила ракети над містом Клинці. Про це написав сам Олександр Богомаз у Telegram, передають Патріоти України.

Богомаз із посиланням на оперативні служби заявив, що над містом Клинці спрацювала система ППО. За його твердженням, військові Збройних сил РФ збили ракети, випущені Збройними силами України.

"Унаслідок падіння уламків ракет, збитих ППО, пошкоджено енергопостачання селища Ардонь міського округу Клинці. Щойно аварійні бригади електромереж отримають допуск до робіт, споживачі будуть переключені на іншу лінію", - написав губернатор.

Україна створила Путіну одразу чотири великі проблеми: У BILD пояснили, що змінилося

вівторок, 23 червень 2026, 16:50

Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...

Найскладніша ситуація не в Лимані? Військові звернули увагу на інші загрози

вівторок, 23 червень 2026, 16:30

Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...