Альтернативи не буде. Стармер заявив, що Європа вирішила працювати з мирним планом США

Європа працюватиме над мирним планом, який ініціювали США. Власний план розробляти не планується. Про це під час виступу в Палаті громад заявив прем'єр Британії Кір Стармер, передають Патріоти України.

Стармер розповів, що на саміті "Великої двадцятки", який відбувся в ПАР 20-21 листопада, була інтенсивна дискусія щодо мирного плану США за участю "низки ключових союзників" - Франції та Німеччини, а також основних союзників із "коаліції рішучих".

"Було досягнуто твердого консенсусу про те, що ми маємо працювати з наявним текстом, хоча деякі його частини є неприйнятними, але інші частини є суттєвими, а не з іншим текстом", - звернув увагу прем'єр. За його словами, саме такий процес відбувався в Женеві під час зустрічі української та американської делегацій.

За 10 км від Кремля: Фонд доньки Путіна у Москві "прикрили" системою С-400, - ЗМІ

субота, 27 червень 2026, 11:50

Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...

Росіяни зацікавилися підвалами: В окупованих Олешках посилили контроль над населенням

субота, 27 червень 2026, 11:44

У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...