Амбіції й апетити Росії зменшуються з кожним днем, однак плекати ілюзії щодо швидкої перемоги не варто, - Цимбалюк

За словами джерел з розвідки США, кремлівський диктатор Путін особисто залучений у командуванні своїми військами на Донбасі. Схоже, що "бригадир" із нього ніякий. Разом з тим, амбіції Москви знижують з кожним днем. Про це сказав журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

Тож поки вся увага прикута до евакуації наших воїнів з "Азовсталі" у Маріуполі, на інших частинах фронту українські оборонці дають потужну відсіч окупантам.

Тож разом з тим залишається загадкою, чому Путін бере на себе нижчі за рангом обов'язки. Хоча це можна пояснити тим, що кремлівський глава "поставив на карту" усе, що в нього було. "Тож сенс в чому – їхні амбіції й апетити зменшуються з кожним днем", – вважає Цимбалюк.

Однак не варто плекати ілюзій, що війна скоро завершиться. Втрати, як людські, так і матеріальні, продовжуватимуть. "Але попри це ми росіян виб'ємо з України, вони самі не підуть. Скрізь, куди вони приходять, іти не хочуть. Для цього треба у них стріляти й вигяняти їх. Для цього у нас є ленд-ліз", – підсумував Цимбалюк.

Джерело: 24 канал

Колись про це знімуть пригодницький фільм: В СБУ розповіли, як їм вдалось проникнути у лави ССО РФ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:00

Речник СБУ Артем Дехтяренко на брифінгу щодо результатів розслідування диверсії на складах боєприпасів у Сватовому 2015 року заявив, що весь ланцюг причетних вдалося встановити завдяки агентурному проникненню у лави російських спецпризначенців. . Пряма...

Експрацівникам кримського СБУ повідомлено про підозру у держзраді та катуваннях громадянина України

п’ятниця, 29 вересень 2023, 16:50

Трьом колишнім працівникам Управління СБУ в АР Крим повідомлено про підозру у державній зраді, а також у катуванні й ув'язненні кримчанина. Про це повідомила прокуратура АРК та м. Севастополя. Повідомляється, що дії рідозрюваних кваліфіковано як поруше...