
Амбіції Путіна не обмежуються захопленням України і якщо українці програють, наступною жертвою агресії можуть стати країни Балтії, або Польща, або Грузія. Про це заявив колишній головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал Веслі Кларк в інтерв'ю Liga.net, передають Патріоти України.
"Москва демонструє давній – йому кілька століть – російський апетит до захоплення чужої землі. Заяви російських політичних лідерів свідчать, що вони зараз дуже впевнені у собі. Вони відчувають, що час і динаміка на їхньому боці", – сказав американський генерал.
Кларк наголошує, що Україна має зібрати всі свої ресурси, отримати допомогу від союзників, щоб перемогти Росію. На його думку, лише у разі перемоги України світ стане безпечнішим.
"Якщо Україна хоче досягти успіху, вам слід поводитися так, наче ця війна триватиме ще кілька років", – порадив генерал. Він попередив: якщо Київ віддасть Росії вже окуповані території, за кілька років Україна опиниться у новій війні, адже Путін не збирається зупинятися.
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...
Росія продовжує реалізовувати плани зі значного розширення своїх збройних сил, однак їхнє втілення може зіткнутися з низкою серйозних труднощів. Про це повідомляють аналітики Institute for the Study of War, передають Патріоти України. За їхньою оцінкою...