Американська сенаторка пояснила, коли України зможе стати членом НАТО

Повноправне членство України у НАТО можливе лише за умови припинення бойових дій на всій території країни. Про це заявила сенаторка США від Демократичної партії Джин Шахін, передають Патріоти України.

"Як і у випадку з рішенням стосовно наближення України до ЄС, ми бачимо, що НАТО також рухається у цьому напрямі. Щойно припиниться війна, для України буде можливість приєднатися до НАТО", – зазначила вона.

Вона зазначила, що є широке коло людей, які підтримують негайне прийняття України до НАТО, однак декілька чинників перешкоджають цьому.

"Перш за все, існує п'ята стаття, яку буде застосовано у разі приєднання України до НАТО зараз, що викликає у багатьох сумніви в тому, чи нині – належний час", – сказала членкиня Сенату США. Крім того, вона заявила про необхідність проведення реформ, скільки НАТО це ще й "альянс цінностей".

Атака по аеродрому в Курську була вдала - ліквідовано одного з керівників авіаполку (фото)

понеділок, 11 грудень 2023, 12:22

Внаслідок вересневої атаки безпілотниками по аеродрому в Курській області біля села Халіно було ліквідовано російського підполковника Олександра Галя, який брав участь у війні проти України.Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, відомий як "Штірл...

Зрадника "вели" давно: СБУ показала фото та відео з місця ліквідації Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 11:02

Операція з ліквідації Іллі Киви готувалася тривалий час. СБУ показала ексклюзивні кадри з місця ліквідації зрадника у Підмосков'ї, передають Патріоти України з посиланням на джерела. За даними джерел, унікальна спецоперація Служби безпеки України готу...