Американські політики хочуть перетягнути на свій бік Росію, але не з Путіним на чолі, - журналіст

Всередині команди президента США Джо Байдена зріє опозиція до його нинішньої зовнішньої політики - про це заявив у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" журналіст Іван Яковина, передають Патріоти України.

"Стратегія Байдена зараз полягає в тому, щоб умовити Путіна не підтримувати Китай, а стати на бік Заходу в глобальному протистоянні XXI століття, яке буде вестися між США і Китаєм. Але вже зараз дуже близький соратник Байдена Майкл Макфол, який раніше працював послом США в Росії, написав статтю, в якій сказав, що спроба заспокоїти Путіна і відірвати його від Китаю призведе лише до зростання апетитів Кремля, вона не призведе до того, що Путін відвернеться від Китаю і стане на бік Заходу", — сказав він.

За словами Яковини, американські політики хочуть перетягнути на свій бік Росію, але не з Путіним на чолі. "Мені подає надію обставина, що зараз навіть найближчий соратник Байдена і Блінкена відкрито заявляє про помилковість зовнішньої політики Байдена. Макфол каже: не треба намагатися перетягнути Путіна на свій бік. Він ніби натякає, що Росії спочатку потрібно позбутися Путіна, а потім вже нову Росію намагатися перетягнути на свій бік у протистоянні з Китаєм. Можливо, саме тому, що вже всередині Демократичної партії та адміністрації Байдена зріє опозиція до його нинішньої зовнішньої політики, вийде поставити заслін запуску "Північного потоку-2" в останній момент. Надія на Конгрес США є, бій за скасування пакту Байдена-Меркель зараз тільки починається. Я сподіваюсь, що питання запуску цього газопроводу все ще не є вирішеним", — сказав він.

"Росія має час до кінця тижня": Жданов розказав про "стратегічну гру" ЗСУ на фронті

середа, 10 серпень 2022, 7:56

Якщо до кінця тижня РФ не розпочне наступальну операцію, то Збройні сили України почнуть планомірне знищення її військ на правому березі Дніпра. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов у Telegram. За словами Жданова, наразі йде стратегічна ...

"Летять голови": Журналісти розповіли, що чекає на генералів РФ після потрапляння в "українську м'ясорубку" (відео)

середа, 10 серпень 2022, 7:42

На сьогодні на війні в Україні Росія втратила понад 42 тисячі своїх військових, серед яких - і генерали. Звичайно, говорити в РФ про свої втрати не заведено, передають Патріоти України. Як нагадали журналісти проекту FreeДом, розвідка Британії повідоми...