Американські сенатори пригрозили фінансовим крахом німецькому порту через "Північний потік-2"

Порт Мукран служить логістичною базою для завершення будівництва трубопроводу.

Порт Мукран. Фото: Німецька хвиля.

Троє американських сенаторів написали лист до адміністрації німецького порту міста Зассніц і зажадали негайного припинення роботи над проектом “Північний потік-2”. Про це повідомляє газета Handelsblatt, передають Патріоти України.

У своєму листі сенатори Тед Круз, Том Коттон і Рон Джонсон просять негайно припинити логістичну підтримку “Північного потоку-2” компанією Fährhafen Sassnitz GmbH, яка експлуатує порт Мукран на Рюгені. В іншому випадку американська сторона обіцяє застосувати економічні і юридичні санкції, а також поставити під загрозу фінансове виживання вищевказаної компанії.

Порт Мукран служить логістичною базою для завершення будівництва трубопроводу. Він складається з двох ниток, кожна довжиною 1220 км. У порту знаходяться два російських кораблі – “Фортуна” і “Академік Черський”, які повинні добудувати трубопровід. Труби для трубопроводу зберігалися в порту, і порт також забезпечував харчами два російських судна.

"Справжня зброя Путіна. Ядерна валіза чи газовий кран?" - Портников

середа, 30 вересень 2020, 7:50

Поки в його руках кран «Газпрому», він може дозволити собі на континенті і у власній країні все, що йому заманеться. Про це у своєму блозі пише журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України. "Німецький Бундестаг відклав голосування по постано...

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...