Наблизити перемогу: Американський генерал дав поради Україні, як домогтися збільшення військової допомоги від США

Голова Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак у четвер, 30 травня, зустрівся з керівником групи радників високого рівня генерал-лейтенантом ЗС США (у відставці) Кітом Дейтоном. Про це пише головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов у Facebook, повідомляють Патріоти України.

Дейтон заявив Хомчаку, що Вашингтон надаватиме набагато більше військової допомоги, якщо Україна почне робити реальні реформи у військовій сфері. При цьому він зазначив, що програми реформ і J-структура – це чудово, але їх потрібно виконувати.

Окрім цього, американський генерал порадив призначити міністром оборони цивільну особу, а не військового. Нагадаємо, на другий день після інавгурації президент Володимир Зеленський призначив генерал-лейтенанта Руслана Хомчака начальником Генерального штабу Збройних сил України.

Хіти тижня. "Армянская диаспора выбрала неверную стратегию. Это будет стоить им поражения в Карабахе", - Альфред Кох

четвер, 29 жовтень 2020, 0:10

Подобатися варто було не тільки кремлівським ділкам, але й пересічним росіянам... "Дело в том, что из трех стран – посредников в урегулировании этого конфликта (США, Франция и Россия) минимальная, едва отличная от нуля вероятность вмешательства в конфл...

Якщо не можна усе "закатати в асфальт": Кабмін дозволив витрачати гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали

середа, 28 жовтень 2020, 23:51

Коли ми думали, що уряду нас більше нічим не здивувати, він вкотре продемонстрував "винахідливість". Кабінет міністрів дозволив використовувати для реалізації окремих етапів виробництва патріотичних серіалів бюджетні гроші з "коронавірусного" фонду. Пр...