Американський генерал Годжес розповів про різновид ракет ATACMS, які отримають ЗСУ, і на що ті згодяться

Ракети ATACMS для України можуть бути варіантом касетного боєприпасу з меншою дальністю ураження. Снаряди цілком підійдуть для ураження деяких ворожих цілей, але вони не настільки ефективні для знищення об'єктів ЗС РФ у Криму, заявив екскомандувач сухопутними військами США в Європі, генерал Бен Годжес.

Сполучені Штати можуть передати Україні обмежену модифікацію далекобійних ракет ATACMS. Таку думку висловив колишній командувач сухопутними військами США в Європі, генерал Бен Годжес у спілкуванні з виданням Newsweek.

"За непідтвердженими даними, ракети ATACMS для України будуть варіантом касетного боєприпасу з меншою дальністю дії", — прокоментував військовий.

Годжес визнав, що цей тип снарядів буде корисним для деяких цілей, але вони не настільки ефективні для знищення великих російських об'єктів у Криму.

"Адміністрація Байдена, схоже, побоюється надання можливостей для високоточних ударів на великі відстані, які Україна може використовувати проти цілей всередині Росії. Велика Британія і Франція були щасливі, що Україна не використала надані нею ракети Storm Shadow і SCALP", — заявив Годжес.

Негайне постачання ракет ATACMS матиме значення для зусиль України з деокупації Криму від російських військ.

Позитивне рішення Вашингтона щодо відправлення ATACMS Україні може підштовхнути до аналогічних кроків Німеччину, яка зволікає з передачею ракет Taurus, продовжив генерал.

Велика Британія і Франція підтримали передачу ЗСУ далекобійних ракет Storm Shadow і SCALP і не шкодують про наслідки. Захід задоволений тим, що Україна не використовує ці ракети для атак територією Росії, підсумував Годжес.

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...

Олена Зеленська розповіла, як ставиться до висунення її чоловіка на другий президентський термін

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:15

Володимир Зеленський обирався на наступний термін. В інтерв'ю Economist Зеленська повідомила, що переконана в перемозі України. Після цього вона хоче зі своєю сім'єю відпочити, передають Патріоти України. «Ми будемо жити разом із моїм чоловіком і дітьм...