Американський генерал розповів, чи відкриє Лукашенко другий фронт проти України

Напад на Україну з Білорусі сьогодні є малоймовірним. Якщо Олександр Лукашенко віддасть своїй армії наказ наступати, білоруси можуть повстати. Таку думку висловив колишній командувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Годжес в інтерв'ю "24 каналу", передають Патріоти України.

"Білорусь не вступить у війну. Вони не зможуть нічого зробити. 10 БТГ, які вони мають, в рази гірші від російських, які українці успішно знищували. Можливо, Росія спробує відкрити новий фронт з Білорусі за допомоги власних сил. Але це будуть свіжомобілізовані сили, а не ветерани", - заявив американський генерал.

Годжес висловив сумнів, що з Білорусі може прийти якась серйозна загроза: "Лукашенко робить те, що має, щоб утримати якусь видимість незалежності. Я вірю в те, що він знає - якщо він пошле свої війська на війну з Україною, то всередині самої Білорусі почнеться повстання. Не думаю, що білоруси мають хоч якесь бажання битися проти українських сил".

На його думку, з Білорусі росіяни можуть хіба що запускати ракети та дрони. "Наземний наступ ви побачите. За ситуацією слідкує не лише українська розвідка, але й американська і британська. Не буде якимсь сюрпризом, якщо вони почнуть стягувати сили. Думаю, що напад маловірогідний", - заявив Годжес.

Через ордер на арешт Путіна: У Росії пропонують карати за будь-яку співпрацю з Міжнародним кримінальним судом

субота, 25 березень 2023, 21:59

Спікер Державної Думи Російської Федерації В'ячеслав Володін запропонував карати за співпрацю з Міжнародним кримінальним судом, який видав ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. Він закликав законодавчо заборонити будь-яку діяльність МКС на ро...

Колаборантів вчили, як правильно тікати від ЗСУ: Росіяни влаштували "таємні" збори

субота, 25 березень 2023, 21:45

На тимчасово окупованій частині Запорізької області росіяни влаштовують інструктажі з евакуації для колаборантів. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України. "Окупанти і колаборанти Мелітопольщини самі панікують...