Американці дико помиляються: Андрій Богдан категорично заперечує свою з Зеленським зустріч у Нью-Йорку з босом російсько-єврейської мафії

Голова ОПУ також запевнив, що дуже поважає журналістів

Голова Офісу президента Андрій Богдан заперечує інформацію про те, що нібито за його посередництвом президент Володимир Зеленський зустрічався з одіозним бізнесменом українського походження, одеситом Семом Кісліним у США, котрому ФБР приписує міцні стосунки з московськими кримінальними угрупованнями, зазначають Патріоти України.

«У відповідь на чисельні запити журналістів радий повідомити, що ніколи не бачив та не спілкувався з американським громадянином Семом Кісліним, ні в США, ні в Україні», – пише голова ОП у Facebook.

Він закликав ЗМІ дотримуватися “стандартів журналістики” і не робити резонанс із події, якої нібито не було в його житті.

«Я не тиснув на суддів, поважаю журналістів і не п’ю кров малолітніх, незалежно від мови, якою вони розмовляють. Прошу ЗМІ, які публікують ці історії, дотримуватися загальноприйнятих стандартів журналістики і подавати мою точку зору, оприлюднивши сенсацію про подію, якої не було в моєму житті!», – додав Богдан.

Нагадаємо, що російське видання «The Insider» з посиланням і на американських колег повідомило про зустрічі Зеленського з американським бізнесменом українського походження Семом Кісліним, який хоче отримати заарештовані активи президента-втікача Януковича.

За даними деяких ЗМІ, глава української держави зустрічався з Кісліним двічі під час візиту в США і на одній із зустрічей був присутній Андрій Богдан, за іншими даними, Андрій Богдан на другій зустрічі спілкувався з мафіозі вже без президента України.

"Знищили три крилаті ракети росіян і два "Сонцепеки": Повітряні сили України відзвітували про успіхи за день

неділя, 22 травень 2022, 0:33

Ударна авіація Повітряних сил 21 травня вкотре успішно відпрацювала по ворожих цілях. Вдалося збити ще три ворожі крилаті ракети. Про це йдеться у зведенні командування Повітряних сил ЗСУ, передають Патріоти України. Наші бійці також знищили щонайменше...

"Тут мають жити біженці": Анархісти захопили віллу "друга Путіна" в Австрії (фото)

неділя, 22 травень 2022, 0:24

Як повідомляє Salzburger Nachrichten, будинок зайняли люди, які називають себе членами союзу вільних анархістських організацій. Активісти засудили війну в Україні та закликали експропріювати власність Шувалова: "Ми вимагаємо, щоб будинок був перетворен...