Американці дико помиляються: Андрій Богдан категорично заперечує свою з Зеленським зустріч у Нью-Йорку з босом російсько-єврейської мафії

Голова ОПУ також запевнив, що дуже поважає журналістів

Голова Офісу президента Андрій Богдан заперечує інформацію про те, що нібито за його посередництвом президент Володимир Зеленський зустрічався з одіозним бізнесменом українського походження, одеситом Семом Кісліним у США, котрому ФБР приписує міцні стосунки з московськими кримінальними угрупованнями, зазначають Патріоти України.

«У відповідь на чисельні запити журналістів радий повідомити, що ніколи не бачив та не спілкувався з американським громадянином Семом Кісліним, ні в США, ні в Україні», – пише голова ОП у Facebook.

Він закликав ЗМІ дотримуватися “стандартів журналістики” і не робити резонанс із події, якої нібито не було в його житті.

«Я не тиснув на суддів, поважаю журналістів і не п’ю кров малолітніх, незалежно від мови, якою вони розмовляють. Прошу ЗМІ, які публікують ці історії, дотримуватися загальноприйнятих стандартів журналістики і подавати мою точку зору, оприлюднивши сенсацію про подію, якої не було в моєму житті!», – додав Богдан.

Нагадаємо, що російське видання «The Insider» з посиланням і на американських колег повідомило про зустрічі Зеленського з американським бізнесменом українського походження Семом Кісліним, який хоче отримати заарештовані активи президента-втікача Януковича.

За даними деяких ЗМІ, глава української держави зустрічався з Кісліним двічі під час візиту в США і на одній із зустрічей був присутній Андрій Богдан, за іншими даними, Андрій Богдан на другій зустрічі спілкувався з мафіозі вже без президента України.

З архіву ПУ. Здала усіх: Спіймана у США шпигунка Кремля зробила гучне зізнання

п’ятниця, 13 грудень 2019, 18:30

Марія Бутіна розповіла і про свого російського куратора, і про американського бойфренда-політика. Арештована у США за підозрою в шпигунстві росіянка Марія Бутіна офіційно визнала провину в участі у змові з метою нанесення шкоди Штатам. Про це вона заяв...

Хіти тижня. Там "русский мир": У мережу потрапили свіжі фото пограбованого гіпермаркету Metro в Донецьку

п’ятниця, 13 грудень 2019, 18:00

Від колись найбільшого торгового центру - гіпермаркету Metro в Донецьку, який розграбували навесні 2014 року, залишився лише остов. «Найвідоміший торговий центр в Україні. Ось тільки залишилося від нього небагато. Жуки з'їли», - йдеться в коментарі до ...