Американці дико помиляються: Андрій Богдан категорично заперечує свою з Зеленським зустріч у Нью-Йорку з босом російсько-єврейської мафії

Голова ОПУ також запевнив, що дуже поважає журналістів

Голова Офісу президента Андрій Богдан заперечує інформацію про те, що нібито за його посередництвом президент Володимир Зеленський зустрічався з одіозним бізнесменом українського походження, одеситом Семом Кісліним у США, котрому ФБР приписує міцні стосунки з московськими кримінальними угрупованнями, зазначають Патріоти України.

«У відповідь на чисельні запити журналістів радий повідомити, що ніколи не бачив та не спілкувався з американським громадянином Семом Кісліним, ні в США, ні в Україні», – пише голова ОП у Facebook.

Він закликав ЗМІ дотримуватися “стандартів журналістики” і не робити резонанс із події, якої нібито не було в його житті.

«Я не тиснув на суддів, поважаю журналістів і не п’ю кров малолітніх, незалежно від мови, якою вони розмовляють. Прошу ЗМІ, які публікують ці історії, дотримуватися загальноприйнятих стандартів журналістики і подавати мою точку зору, оприлюднивши сенсацію про подію, якої не було в моєму житті!», – додав Богдан.

Нагадаємо, що російське видання «The Insider» з посиланням і на американських колег повідомило про зустрічі Зеленського з американським бізнесменом українського походження Семом Кісліним, який хоче отримати заарештовані активи президента-втікача Януковича.

За даними деяких ЗМІ, глава української держави зустрічався з Кісліним двічі під час візиту в США і на одній із зустрічей був присутній Андрій Богдан, за іншими даними, Андрій Богдан на другій зустрічі спілкувався з мафіозі вже без президента України.

Хіти тижня. Принципово інший підхід до комплектації - пошук, супровід та ураження цілей: КБ "Південне" презентувало проект власного ЗРК

середа, 16 жовтень 2019, 16:00

В ході Міжнародної виставки “Зброя та Безпека – 2019” КБ “Південне” презентувало проект власного зенітного ракетного комплексу (ЗРК), зазначають Патріоти України. . Окрім зенітної керованої ракети та пускової установки (головне зображення матеріалу) ...

"Жах! І розуміють ж, су*и, що їх періодично знімають на відео": Мережу обурило "цікаве" заняття нардепів у Раді (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 15:43

Народні депутати Верховної Ради дев'ятого скликання знову займаються в стінах парламенту чим завгодно, тільки не прямими робочими обов'язками. У мережі з'явилося відео, на якому обранці мило розмовляють, їдять і між іншим тиснуть кнопочки, почувши закл...