​Американці побудують у Житомирі патронний завод за $100 000 000, конче потрібний для обороноздатності України

У промисловій зоні Житомира планують побудувати патронний завод. Для підприємства вже виділили землю, повідомлено в п'ятницю, 16 липня, на сайті Житомирської міської ради, зазначають Патріоти України.

"Американська компанія інвестує в Житомир і побудує підприємство оборонного комплексу. Це - сотні робочих місць, величезна інвестиція в більш ніж $ 100 млн і високотехнологічні технології", - сказав мер Житомира Сергій Сухомлин.

За його словами, інвестор обрав Житомир замість Дніпра чи Львова.

Сьогодні міськрада Житомира погодила, щоб було виготовлено технічну документацію із землеустрою про поділ земельної ділянки на вул. Королева, 132, з метою подальшої передачі однієї з нових площ товариству з обмеженою відповідальністю Житомирський патронний завод.

На наступній сесії міськради інвестор представить соціальні програми і водночас певний порядок працевлаштування.

"У них є обов'язкова квота для учасників АТО / ООС, зокрема для військових інвалідів", - сказав міський голова.

Сухомлин додав, що виробництво патронів відбуватиметься без їх зберігання в складських приміщеннях.

Він нагадав, що після 2014 року, коли Україна втратила завод з виробництва патронів у Луганську, були спроби побудувати новий для забезпечення ЗСУ, - тепер такий завод з'явиться в Житомирі.

Нагадаємо, у Вінниці на Казенному науково-виробничому об'єднанні Форт почали випускати патрони до пістолетів для відомств МВС. Виробничі лінії можуть виготовляти стрілецькі боєприпаси двох калібрів для пістолетів загальною кількістю 14 млн штук на рік.

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна — Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...

"Туреччина підтримує вступ України до НАТО", - голова МЗС республіки Чавушоглу.

середа, 1 грудень 2021, 23:02

Як повідомляє агентство Anadolu, Чавушоглу, який зараз перебуває в Ризі, де проходить саміт міністрів іноземних справ НАТО, зазначив, що позицію Туреччини з цього питання він особисто неодноразово озвучував на засіданнях глав МЗС країн-учасниць Альянсу...