Американці розпочали тренування українських військових у Німеччині, - генерал Міллі

Сполучені Штати Америки розпочали тренування українських військових на полігоні Графенвер у Німеччині. Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі, передають Патріоти України.

Міллі заявив, що 16 січня планує відвідати німецький полігон, щоб особисто ознайомитись із програмою. За його словами, на полігоні проходять тренування близько 500 військовослужбовців Збройних сил України, навчання для них триватимуть протягом наступних п’яти-восьми тижнів.

"Ми хочемо, щоб українці мали здатність успішно захищати свою країну", – наголосив Міллі. У Німеччині наразі є повний комплект зброї та обладнання, яке необхідно для таких тренувань.

Міллі планує провести тиждень у Європі, зустрітися з європейськими колегами, переглянути процес тренування, спостерігати за логістичними вузлами, через які Україні постачається зброя, і взяти участь у конференції з планування, в якій візьмуть участь союзники по НАТО та українські військові.

Загальновійськова підготовка США спрямована на відточення навичок українських військ, щоб вони були краще підготовлені до наступу чи відбиття нових російських атак. Вони навчаться краще переміщати та координувати свої підрозділи розміром з роту та батальйон у бою, використовуючи комбіновані артилерійські, бронетанкові та наземні сили.

"Найбільш підходящий момент": ЗСУ підуть у наступ відразу на декількох напрямках, - Резніков

середа, 29 березень 2023, 18:43

Українська армія активно готується до потужного контрнаступу та звільнення незаконно захоплених земель російською окупаційною армією. Цей контрнаступ буде здійснюватися відразу на декількох напрямках. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков в ін...

"Український рій імені Руста". Данілов анонсував появу в України дронів з дальністю 3 тисячі км

середа, 29 березень 2023, 17:59

На озброєнні українських військових можуть з'явитися ударні безпілотники з дальністю польоту понад 3 тисячі кілометрів, передають Патріоти України з посиланням на секретаря РНБО Олексія Данілова. ""Український рій імені Матіаса Руста" - десятки моделе...