Американці розпочали тренування українських військових у Німеччині, - генерал Міллі

Сполучені Штати Америки розпочали тренування українських військових на полігоні Графенвер у Німеччині. Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі, передають Патріоти України.

Міллі заявив, що 16 січня планує відвідати німецький полігон, щоб особисто ознайомитись із програмою. За його словами, на полігоні проходять тренування близько 500 військовослужбовців Збройних сил України, навчання для них триватимуть протягом наступних п’яти-восьми тижнів.

"Ми хочемо, щоб українці мали здатність успішно захищати свою країну", – наголосив Міллі. У Німеччині наразі є повний комплект зброї та обладнання, яке необхідно для таких тренувань.

Міллі планує провести тиждень у Європі, зустрітися з європейськими колегами, переглянути процес тренування, спостерігати за логістичними вузлами, через які Україні постачається зброя, і взяти участь у конференції з планування, в якій візьмуть участь союзники по НАТО та українські військові.

Загальновійськова підготовка США спрямована на відточення навичок українських військ, щоб вони були краще підготовлені до наступу чи відбиття нових російських атак. Вони навчаться краще переміщати та координувати свої підрозділи розміром з роту та батальйон у бою, використовуючи комбіновані артилерійські, бронетанкові та наземні сили.

"Резерви не такі вже й потужні": У ЗСУ оцінили стан військ РФ на Запоріжжі (відео)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 7:45

Резерви військ РФ, які потерпають від контрбатарейної боротьби, не такі вже й потужні. Про це повідомила начальниця пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. Російські війська здійсню...

Зеленський неочікувано прибув до Канади для зустрічі з Трюдо

п’ятниця, 22 вересень 2023, 7:27

"Прем'єр-міністр Джастін Трюдо сьогодні оголосив, що президент України Володимир Зеленський відвідає Канаду з 21 по 22 вересня. Обидва лідери продовжать тісно співпрацювати задля зміцнення зв'язків між нашими країнами та сприятимуть тому, щоб українськ...