Американці "стали на диби": У відповідь на арешт свого журналіста газета WSJ вимагає негайно вислати з США посла Путіна і всіх російських пропагандистів

Чергова дрібна капость кремлівського карлика погрожує справжньою політичною лавиною на горе московської недоімперії

Газета The Wall Street Journal (WSJ) вимагає, щоб уряд США вигнав з країни всіх російських журналістів, а також посла РФ. Приводом для цього стало затримання американського журналіста у Єкатеринбурзі. Про це у п'ятницю, 31 березня, йдеться у статті "Росія взяла у заручники журналіста".

"Вигнати посла Росії в США, а також усіх російських журналістів, які тут працюють, - це мінімум очікувань", - зазначила редколегія.

Газета вважає, що арешт їхнього журналіста є продуманою провокацією з метою "натиснути на США та залякати іноземну пресу, яка все ще працює в Росії".

Також, на думку The Wall Street Journal, арешт Гершковича міг бути відповіддю на звинувачення у шахрайстві та діяльності у ролі агента іноземної держави, висунуті минулого тижня Міністерством юстиції США Сергію Володимировичу Черкасову, громадянину Росії. Видання наголосило, що Путін часто бере заручників з метою обміну на росіян, які скоїли злочини в США.

"Нахабний арешт американського журналіста свідчить про зниження здатності США стримувати напади на своїх громадян. Адміністрація Байдена в четвер засудила затримання пана Гершковича, і ми вдячні за це. Але справедливо запитати, чому Путін вірить, що може викрасти американців і не нести відповідальність?", - наголосила редколегія.

"У наших Збройних сил відкривається простір": Окупанти розповіли, чому підрив ГЕС для них дуже вигідний

середа, 7 червень 2023, 13:15

Російська армія отримала військово-тактичну перевагу завдяки руйнуванню греблі Каховської ГЕС, заявив голова окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо. Про це він заявив в інтерв'ю російським пропагандистам, передають Патріоти Укра...

"Маємо просування на різних ділянках": ЗСУ перейшли в наступ на Бахмутському напрямку, - Ганна Маляр

середа, 7 червень 2023, 12:53

Епіцентром бойових дій залишається схід. На Бахмутському напрямку українські війська перейшли з оборони в наступ. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України. «За добу, що минула, маємо просування на різних діл...