Американці відступають: "Талібан" захопив частину аеропорту в Кабулі

Бойовики терористичного угрупування "Талібан" повідомили про захоплення частини аеропорту в Кабулі. Контроль над "двома-трьома" входами в аеропорт перейшов від американських військових талібам, повідомляють Патріоти України з посиланням на DW.

Представник "Талібану" Білал Карімі також заявив, що військовослужбовці США покинули "три важливі зони" кабульського аеропорту. Тепер вони перебувають під контролем талібів.

Лише "дуже мала частина" аеропорту контролюється Сполученими Штатами, зазначають таліби.

У свою чергу американське командування повідомило 28 серпня про початок евакуації своїх вісь з аеропорту Кабула. На цей час вивозиться обладнання. Про це в суботу, 28 серпня, повідомив .

"Ми почали відходити", - заявив прес-секретар Пентагону Джон Кірбі, не уточнивши, скільки американських військових США залишається в Кабулі.

Генерал Хенк Тейлор додав, що військові США контролюватимуть аеропорт до закінчення місії.

"Путин - глава обкома китайской компартии": Як у Кремлі допомагають Китаю привласнювати російські землі та інші ресурси (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:23

Поки проплачені кремлівські політологи втовкмачують наївним співгромадянм про "п'яту колону", яка нібито працює на Захід, "шоста колона" в особі Путіна і Ко продає Росію з потрохами пекінським партнерам. Адже насправді ніхто не робить стільки заради ки...

Хіти тижня. "На Западе понимают, что если Россия захочет осуществить прямое вторжение в Украину, то остановить ее смогут не ВСУ и не санкции", - Портников

субота, 4 грудень 2021, 0:10

"Каждый день западные политики и медиа сообщают об опасной концентрации российских войск у украинских границ; российские чиновники и пропагандисты привычно отвечают, что Россия ни на кого не нападала и нападать не собирается - это, наоборот, Запад "нак...