Амінь! На вимогу державних органів України YouTube заблокував чи не останній притулок "каналів Медведчука"

YouTube вранці 24 квітня заблокував "канали Віктора Медведчука". Трансляції телеканалів більше не доступні, повідомляють Патріоти України.

При переході на сторінки ZIk, 112 і NewsOne повідомляється, що канали не доступні для перегляду на території Укріани.

Відзначається, що"контент заблокований в домені вашої країни на вимогу державних органів".YouTube заблокував "канали Медведчука" на вимогу державних органів

На ютуб-каналі Newsone йде трансляція іншого каналу - "Перший незалежний".

А на ZIK з'явилася плашка "Цей канал недоступний у вашій країні".

Міністр культури та інформполітики України Олександр Ткаченко назвав блокування сервісом YouTube трансляцій каналів 112, Zik, NewsOne кроком, що наближає світ до розуміння дій Україні у сфері боротьби з російською пропагандою.

YouTube заблокував "канали Медведчука" на вимогу державних органів

Раніше повідомлялося, що Україна офіційно зверталася в Youtube, щоб заблокувати там пул так званих "телеканалів Медведчука".

Нагадаємо, на початку лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про введення санкцій відносно народного депутата Тараса Козака - соратника Віктора Медведчука. В рамках цього рішення були заблоковані три телеканалу Козака - NewsOne, ZIK і "112 Україна".

Пізніше Зеленський ввів санкції безпосередньо проти Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...