Аналітик CIT описав, яким може бути звільнення Херсона від окупантів

Україна зуміє провести успішний контрнаступ на півдні й звільнити від російських окупантів Херсон. Таку думку озвучив дослідник Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов в інтерв'ю Радіо НВ, передають Патріоти України.

Інформацію про те, що окупанти почали обкопуватися на запорізькому напрямку і готуватися до наступу ЗСУ, він назвав несподіваною. За словами експерта, раніше очікувалося, що саме там буде частина великого наступу РФ з метою взяти в "котел" українське угруповання.

"Це означає, що у московитської армії недостатньо сил, щоб проводити наступ ще й на цих напрямках", - констатував він. Говорячи про майбутній контрнаступ ЗСУ на півдні, аналітик підкреслив, що легше його буде здійснити на херсонському напрямку.

"Там теж фронт стагнований. Але Херсон [знаходиться ] по той бік Дніпра, поставки в Херсон українцям буде набагато легше порушити і звільнити місто, тому що у росіян немає мотивації захищати саме Херсон. І їм дійсно було б навіть легше будувати свою оборону саме по Дніпру. Херсон українцям буде простіше повернути під контроль і звільнити місто", - переконаний Михайлов.

"Перервали допит": В ОРДО заявили про "прильоти" до будівель "суду та прокуратури" у центрі Донецька (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 13:29

Сьогодні один із снарядів потрапив до будівлі "прокуратури", де під час обстрілу нібито йшов допит. Про це пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України.

"Росія може підготуватися до нового масованого удару за кілька днів": У Повітряних силах попередили українців про небезпеку

вівторок, 6 грудень 2022, 13:00

Для підготовки до нового масованого ракетного удару Росії знадобиться до кількох днів, інформують Патріоти України. Як повідомив під час брифінгу 6 грудня речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, підготовка складається з програмування маршрут...