
Нацполіція скасувала адміністративний протокол на народного депутата від партії “Слуга народу” Євгена Брагара за нібито водіння в стані наркотичного сп’яніння, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ГУ НП.
Протокол про адміністративні правопорушення скасували на підставі отриманих результатів експертизи, яка не виявила наркотичних речовин в організмі Брагара.
Зазначається, що двом патрульним поліцейським винесли догани через те, що у них були вимкнені бодікамери, що є порушенням інструкцій. Командир батальйону також отримав зауваження, а командира роти понизили на посаді, оскільки вони повинні були проконтролювати особовий склад і не допустити порушень.
Нагадаємо, на початку липня в Києві патрульні зупинили автомобіль, за кермом якого їхав Брагар. Патрульні запідозрили, що депутат перебував у стані наркотичного сп’яніння. Зразу аналіз отримати від нардепа не вдалося, а за кілька днів той з гордістю приніс відповідну довідку, продовживши розповідати про свавілля поліції.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...