"Аналізи здавав?": Маша Лаврова відреагувала на слова Клімкіна про компенсацію за окупацію України Росією

Без аналізів в Україні тепер не ведуть важливих розмов, заявила речник МЗС РФ Марія Захарова.

Марія Захарова. Фото: ЕРА.

Офіційний представник міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова відреагувала 6 квітня у Facebook на слова міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, який заявив про можливий підрахунок збитку від окупації України Росією, передають Патріоти України.

"ЗМІ: "Глава МЗС України Павло Клімкін пригрозив Росії розоренням у разі підрахунку компенсацій за століття окупації України". "Якщо Росія почне говорити про якісь містичні компенсації, то ми тоді порахуємо компенсацію за всі століття окупації України. Тоді ось ми вже нарахуємо стільки, що ніякої Росії не залишиться", – заявив Клімкін". Так, а Клімкін аналізи здавав? Ми ж знаємо, що без аналізів в Україні важливих розмов не ведуть", – написала Захарова.

Свої слова про "компенсацію за всі століття окупації України" Клімкін називав жартом. Так він відреагував на заяву спікера Державної думи РФ В'ячеслава Володіна, який запропонував 15 березня під час свого візиту в Сімферополь стягнути з України компенсацію за 25 років, "які Кримський півострів перебував у складі сусідньої держави". 20 березня він заявив, що в нижній палаті Держдуми РФ буде створено робочу групу, завданням якої стане "оцінка шкоди, завданої Криму українською владою".

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...