"Аналізи здавав?": Маша Лаврова відреагувала на слова Клімкіна про компенсацію за окупацію України Росією

Без аналізів в Україні тепер не ведуть важливих розмов, заявила речник МЗС РФ Марія Захарова.

Марія Захарова. Фото: ЕРА.

Офіційний представник міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова відреагувала 6 квітня у Facebook на слова міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, який заявив про можливий підрахунок збитку від окупації України Росією, передають Патріоти України.

"ЗМІ: "Глава МЗС України Павло Клімкін пригрозив Росії розоренням у разі підрахунку компенсацій за століття окупації України". "Якщо Росія почне говорити про якісь містичні компенсації, то ми тоді порахуємо компенсацію за всі століття окупації України. Тоді ось ми вже нарахуємо стільки, що ніякої Росії не залишиться", – заявив Клімкін". Так, а Клімкін аналізи здавав? Ми ж знаємо, що без аналізів в Україні важливих розмов не ведуть", – написала Захарова.

Свої слова про "компенсацію за всі століття окупації України" Клімкін називав жартом. Так він відреагував на заяву спікера Державної думи РФ В'ячеслава Володіна, який запропонував 15 березня під час свого візиту в Сімферополь стягнути з України компенсацію за 25 років, "які Кримський півострів перебував у складі сусідньої держави". 20 березня він заявив, що в нижній палаті Держдуми РФ буде створено робочу групу, завданням якої стане "оцінка шкоди, завданої Криму українською владою".

Явка була найнижчою в історії: Соціологи розповіли, чому українці масово "забили" на вибори

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:44

В Україні явка на місцеві вибори 2020 була дуже низькою - за даними на 22:00 неділі проголосували 36,98% громадян. Про це повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 98,65% інформації, передають Патріоти України. Явка на місцевих вибор...

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00, пише "Апостроф", публікуючи результати екзит-полів, передають Патріоти України. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим ...