
Країна-агресор Росія продовжує втрачати на війні проти України сучасні зразки свого озброєння. Воїни Збройних сил України відмінусували новітній комплекс РЕБ російських окупантів "Палантин".Відповідне відео з’явилось в соцмережі. Російське міноборони вперше показало роботу "найновішого" комплексу радіоелектронної боротьби "Палантин" минулого літа одразу на фронті, передають Патріоти України.
Там заявляли, що черговий "комплекс, який нібито не має аналогів, перешкоджає розвідувальним безпілотним літальним апаратам, а також нібито "глушить" осередки стільникового зв'язку та джерела інтернету на командних пунктах противника".
128 гірсько-штурмова бригада розвіяла чергову російську пропаганду, нанісши влучний удар, та знищила російський комплекс РЕБ "Палантин". Варто зазначити, що оскільки відео моменту знищення техніки окупантів зроблені українським дроном "Лелека", ймовірно, саме він дозволив українським захисникам з’ясувати точне місце розташування російського "Палантина".
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...