
Військові Національної гвардії України знищили рідкісну російську інженерну систему дистанційного мінування "Земледелие". Про це повідомила пресслужба Нацгвардії, передають Патріоти України.
Техніку знищили боєприпасом, який скинули з дрона. "Провівши розвідку та виявивши цілі окупантів, гвардійці успішно завдали удару та знищили шляхом скидання боєприпасу із БПЛА автономний самохідний зенітний ракетний комплекс "Тор М1" та російську інженерну систему дистанційного мінування "Земледелие", - йдеться у повідомленні.
В Defense Express підкреслили, що це перший задукоментований випадок ліквідації ворожої системи "Земледелие" на війні. "Загалом же окупанти використовують цю систему з початку повномасштабного вторгнення в Україну, однак наразі не зрозуміло, наскільки активно", - зазначив військовий портал.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...