"Аналоговнет": Російські Су-34 не змогли влучити по КПП Грайворон з бійцями РДК, які там засіли під час свого рейду (відео)

Російські Су-34 не змогли влучити по КПП Грайворон з бійцями РДК, які там засіли під час свого рейду. ВІДЕО

У соцмережах з’явилося відео, що демонструє безпорадність військової авіації окупантів, яка намагалася вибити Російський добровольчий корпус, що засів на КПП Грайворон, під час свого рейду у Бєлгородській області передають Патріоти України.

Як видно на оприлюднених кардах, унаслідок кількох заходів Су-34 усі бомби було скинуто повз будівлю з бійцями РДК, а кілька з них узагалі впали у чистому полі. При цьому всі літаки летіли над об'єктом на надмалій висоті, ризикуючи бути збитими звичайним ПЗРК, що робить цей авіаналіт ще більш безглуздим.

Причиною такої «влучності» є те, що через дефіцит високоточних боєприпасів ЗС РФ використовують на своїх літаках застарілі фугасні бомби вільного падіння. Після оприлюднення цих кадрів стало зрозуміло, чому росіянам довелося фабрикувати докази «розгрому» РДК під Грайвороном.

"Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших": Окупант із донькою обговорили останні втрати росіян (аудіо)

неділя, 28 травень 2023, 19:14

Російський окупант спілкувався з дочкою. Вони обговорили втрати російських військових. Розмову оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України. «Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших в шту...

Дехто навіть руки цілував із вдячності: Ердоган знову роздавав в день виборів подарунки і гроші

неділя, 28 травень 2023, 18:44

Сьогодні в Туреччині проходить другий тур президентських виборів - вперше в історії країни. Як і під час першого туру, чинний президент Реджеп Таїп Ердоган роздавав своїм прихильникам гроші і подарунки. Про це повідомляє канал іномовлення України FREEД...